Schedule Jun 19 – Jun 24, 2017

         -GAME TIMES SUBJECT TO CHANGE

MONDAY, JUN 19, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 COBRAS VS DIRT DEVILS U6 22 – 1
6:00PM # 2 SOLES ALVAREZ VS EP OUTLAWS U11 3 – 1
6:55PM # 1 COBRAS BLUE VS HOOLIGANS U7 2 – 10
6:55PM # 2 HSE TIGERS VS LADY BEARS U11 5 – 6
7:50PM # 1 LEONES FC VS COLEGIO ALEMAN MALE 19 – 3
7:50PM # 2 GREEN DESERT VS RAYADOS MALE 4 – 6
8:45PM # 1 PARIS ST JUAREZ VS CHAMPIS FC MALE 5 – 9
8:45PM # 2 IGNITIONS VS TURQUIA MALE 5 – 13
TUESDAY, JUN 20, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 FIRE PLUGS VS TOROS FC U6 2 – 14
6:00PM # 2 HOOLIGANS VS FC TOROS U9 1 – 6
6:55PM # 1 DIRT DEVILS VS NE BARCELONA U7 0 – 15
6:55PM # 2 EP OLYMPIA FC VS HOOLIGANS U10 0 – 4
7:50PM # 1 SANTANDER FC VS DIRT DEVILS U8 10 – 0
7:50PM # 2 HOOLIGANS VS NIUPI MALE 5 – 6
8:45PM # 1 LIVERPOOL VS RAPTORS MALE 4 – 11
8:45PM # 2 VENOM VS TRONKAS FEMALE 7 – 4
9:40PM # 1 ZOE PAINTING VS JUVENTUS FC MALE 18 – 11
9:40PM # 2 SANTANDER FC VS DREAM TEAM MALE 5 – 5
WEDNESDAY, JUN 21, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 BARCELONA TX CISNEROS VS HOOLIGANS U6 18 – 1
6:00PM # 2 TOROS ALEMAN VS ASTROS U12 8 – 1
6:55PM # 1 SC UNITED VS CR DRAGONS U8 34 – 0
6:55PM # 2 INT’L FC VS WARRIORS FC U10 11 – 1
7:50PM # 1 SC UNITED VS ASTROS U10 1 – 13
7:50PM # 2 300 VS LOS MIJOS MALE 10 – 5
8:45PM # 1 SCHNEIDER VS CITY MALE 2 – 6
8:45PM # 2 M&M’S VS INTERCOS MALE 2 – 12
9:40PM # 1 JM ROOFING VS SUN CITY WOLVES MALE 10 – 7
9:40PM # 2 DIABLOS VS AUSTIN UNITED MALE 9 – 8
THURSDAY, JUN 22, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 EP OLYMPIA FC VS BARCELONA WEST G U8
6:00PM # 2 BARCELONA TX VS COSMOS FC 07 G U9
6:55PM # 1 COSMOS FC 09 WHITE VS LYONS FC U8
6:55PM # 2 COSMOS FC 06 VS TOROS FC U11
7:50PM # 1 EP OLYMPIA FC BLUE VS FC DALLAS EP RED U10
7:50PM # 2 BEE GEES VS REAL COHOLICOS MALE
8:45PM # 1 PHILLY STEAKS VS EPCOM MALE
8:45PM # 2 ARSENAL VS HARMONY SELECT MALE
FRIDAY, JUN 23, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 BARCELONA WEST VS EP OUTLAWS U9
6:00PM # 2 SW RUSH ROCKETS VS ATLETIC CLUB RED U10
6:55PM # 1 COSMOS FC 10 VS SOLES ALVAREZ U7
6:55PM # 2 FCD WEST VS ATLETIC CLUB U9
7:50PM # 1 AGUILTAS VS FC BARCELONA TX U11
7:50PM # 2 BARCELONA WEST VS SC WOLVES U13/14
SATURDAY, JUN 24, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
8:30AM # 1 C AZUL THUNDER FC VS COSMOS FC 08 U9
8:30AM # 2 FC BRAVOS VS COSMOS FC 06 G U10
9:25AM # 1 MILAN VS FC BRAVOS U8
9:25AM # 2 SUN CITY VS NE BARCELONA U12
10:20AM # 1 ATLETIC CLUB BLUE VS LYONS FC U10
10:20AM # 2 TOROS FC VS COSMOS FC 04G U12
11:15AM # 1 SOLES ALVAREZ VS NE BARCELONA U9
11:15AM # 2 BARCAZTECS VS ATLETIC CLUB 03 U13/14
12:10PM # 1 INT’L FC VS COSMOS FC 05 G U11
12:10PM # 2 ATLETIC CLUB 04 VS TOROS FC 03 U13/14
1:05PM # 1 LITTLE MADRID VS COSMOS FC 08 G U8
1:05PM # 2 ATLETIC CLUB VS COSMOS FC 05 EAST U12
2:00PM # 1 HOOLIGANS VS MINERS FC U11
2:00PM # 2 TOROS FC 04 VS DIRT DEVILS U13/14
BYE WEEK:  INT’L FC U6   -    COBRAS U7   -   BARCAZTECS U8   -   BARCELONA WEST MORENO U9   -  MINERS U11   –                    SOLES ALVAREZ U12