Schedule Jul 24 – Jul 29, 2017

-YOUTH & ADULT LEAGUE NO MORE ID’S FOR NEW PLAYERS
MONDAY, JUL 24, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 BARCELONA TX CISNEROS VS COBRAS U6
6:00PM # 2 FC BARCELONA TX VS HSE TIGERS U11
6:55PM # 1 COBRAS BLUE VS TOROS FC U6
6:55PM # 2 TOROS FC VS SOLES ALVAREZ U11
7:50PM # 1 COBRAS BLUE VS DIRT DEVILS U7
7:50PM # 2 SOLES ALVAREZ VS TOROS FC (2) U12
8:45PM # 1
8:45PM # 2 GREEN DESERT VS HARMONY SELECT (2) MALE
9:40PM # 1
9:40PM # 2
TUESDAY, JUL 25, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 SOLES ALVAREZ VS LYONS FC U7
6:00PM # 2 CR DRAGONS VS LITTLE MADRID U8
6:55PM # 1 NE BARCELONA VS ATLAS U7
6:55PM # 2 ATLAS VS BARCAZTECS (2) U13/14
7:50PM # 1 FC TOROS VS FCD WEST U9
7:50PM # 2 SUN CITY WOLVES VS ZOE PAINTING (2) MALE
8:45PM # 1 DYNASTY FC VS VENOM FEMALE
8:45PM # 2 DREAM TEAM VS JUVENTUS FC MALE
9:40PM # 1
9:40PM # 2
WEDNESDAY, JUL 26, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 SC UNITED VS SANTANDER FC U8
6:00PM # 2 S CITY WOLVES VS TOROS FC 04 U13/14
6:55PM # 1 NECAXA VS LYONS FC U8
6:55PM # 2 TOROS ALEMAN VS NE BARCELONA U12
7:50PM # 1 BARCELONA WEST MORENO VS NE BARCELONA U9
7:50PM # 2 ASTROS VS TOROS FC  (2) U12
8:45PM # 1 300 VS PARIS ST JUAREZ MALE
8:45PM # 2 SANTANDER FC VS M&M’S MALE
9:40PM # 1 HARMONY SELECT VS TURQUIA MALE
9:40PM # 2 DIABLOS VS LOS MIJOS MALE
THURSDAY, JUL 27, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 DIRT DEVILS VS FIRE PLUGS U6
6:00PM # 2 COSMOS FC 08 VS EP OLYMPIA FC U10
6:55PM # 1 COBRAS VS COSMOS FC 10 U7
6:55PM # 2 EP OLYMPIA FC BLUE VS COSMOS FC 06 G U10
7:50PM # 1 COSMOS 09 WHITE VS SOLES ALVAREZ U9
7:50PM # 2 L ANGRY BIRD’S VS AUSTIN UNITED FEMALE
8:45PM # 1 EPCOM VS PHILLY STEAKS MALE
8:45PM # 2 IGNITION VS RAYADOS MALE
9:40PM # 1 INTERNATIONAL FC VS TRONKAS FEMALE
9:40PM # 2 RAPTORS VS ZOE PAINTING MALE
FRIDAY, JUL 28, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
6:00PM # 1 EP OUTLAWS VS BARCELONA TX U9
6:00PM # 2 COSMOS FC 05 EAST VS EP RENEGADES U12
6:55PM # 1 HOOLIGANS VS COSMOS FC 07 G U9
6:55PM # 2 EP OUTLAWS VS AGUILITAS U11
7:50PM # 1 BARCELONA WEST VS BARCAZTECS U8
7:50PM # 2 MINERS FC VS COSMOS FC 06 G U11
8:45PM # 1 HOOLIGANS VS WARRIORS FC U10
8:45PM # 2 BARCAZTECS (2) VS BARCELONA WEST U13/14
SATURDAY, JUL 29, 2017
TIME FIELD TEAM VS TEAM B / G SCORE REFEREE
8:30AM # 1 BARCELONA WEST G VS MILAN U8
8:30AM # 2 LADY BEARS VS INT’L FC U11
9:25AM # 1 C AZUL THUNDER FC VS BARCELONA WEST U9
9:25AM # 2 HOOLIGANS VS COSMOS FC 05 G U11
10:20AM # 1 FC BRAVOS VS DIRT DEVILS U8
10:20AM # 2 COSMOS FC 04 G VS SUN CITY U12
11:15AM # 1 ASTROS VS SW RUSH ROCKETS U10
11:15AM # 2 DIRT DEVILS VS COSMOS FC 04 (2) U13/14
12:10PM # 1 FC DALLAS EP RED (2) VS FC BRAVOS U10
12:10PM # 2 TOROS FC 03 VS COSMOS FC 04 (2) U13/14
1:00PM # 2 SC UNITED VS FC DALLAS EP RED U10